Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Page 22 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

View previous topic View next topic Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Mon 14 Apr - 18:28

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Tue 15 Apr - 17:11

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Wed 16 Apr - 18:15

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Thu 17 Apr - 17:38

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Fri 18 Apr - 11:16

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Sat 19 Apr - 17:21

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Sat 19 Apr - 17:30

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Tue 22 Apr - 17:44

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Wed 23 Apr - 16:26

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Thu 24 Apr - 16:44

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Fri 25 Apr - 16:43

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Sat 26 Apr - 17:04

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Mon 28 Apr - 10:23

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Tue 6 May - 18:26

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Sat 10 May - 9:56

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Wed 14 May - 11:58

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Fri 16 May - 17:56

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Mon 19 May - 16:24

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Tue 20 May - 15:06

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Wed 21 May - 18:38

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Sat 24 May - 12:05

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Sun 25 May - 18:08

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Thu 29 May - 16:32

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Fri 30 May - 14:43

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Sat 31 May - 18:02

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Thu 5 Jun - 19:10

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Fri 6 Jun - 18:39

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Sun 8 Jun - 18:49

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Mon 9 Jun - 19:40

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Thu 12 Jun - 17:18

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Sat 14 Jun - 19:47

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Sun 15 Jun - 12:05

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Tue 17 Jun - 14:14

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Mon 23 Jun - 15:42

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Wed 23 Jul - 13:07

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Aake on Thu 24 Jul - 12:39

avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Robin Shadowes on Tue 9 Dec - 23:38

Visserligen brukar våran gourmet vara borta långa stycken men nu har det gått snart ett halvår sedan senaste postningen. Kan han ha satt ut tofflorna?
avatar
Robin Shadowes
Leg. Vampür

Poäng : 3786

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Dunkelman on Wed 10 Dec - 20:31

Det lutar åt det hållet - eller svårt sjuk.
Skilsmässan tog hårt på hans välbefinnande.
avatar
Dunkelman

Poäng : 3296

Back to top Go down

...................

Post  Aake on Mon 22 Dec - 14:21

Men jag väger 95 kg och har inget fett på kroppen
avatar
Aake
Gandaake Grå

Poäng : 3630

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Dunkelman on Mon 22 Dec - 15:41

Det var som sjutton! :D
avatar
Dunkelman

Poäng : 3296

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Ådärkomdenja on Sun 9 Aug - 16:10

Aake wrote:Men jag väger 95 kg och har inget fett på kroppen

"Aake wrote:"

'men jag väger ba 70 kg nu e 1,70 lång har ingen ölmage efter 4 mån på sjukhus längre bättre å dricka brännvin whisky å grejer nu istf för folköl' (juli -14).
--------------
Reflektion: Det var minsann en stor förändring, +25 kg, endast 1,70 lång, vikt 95 kg, ingen ölmage... bara muskler då?   Oskyldig
avatar
Ådärkomdenja

Poäng : 3638

http://files.myopera.com/foolishworld/albums/667915/rotsnake.png

Back to top Go down

Re: Tråden om mat och bilder på anrättningarna

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum